Megaprdel.cz


Zpět do Gallerie: Vtipné obrázky
To je dřina
To je dřina

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditRSS Feed

To je dřina Gallerie: Vtipné obrázky Popis:
Zobrazení: 1329 Líbí se: 0 Líbí se! Počet štítků: 0
Info o obrázku: Velikost: 25.04 KB Rozměry: 500x334

Náhodný vtip

Požár v knihovně Bushe

Washington, DC - Tragický požár bolestně zpustošil osobní knihovnu prezidenta Bushe. Obě jeho knihy byly zničeny. Prezident je zdrcen, zvláště proto, že druhou nestihl vybarvit celou.

Číst dál...

Náhodný citát

Takové jsou naše děti

Jací jsme my, takové jsou naše děti. (Johann Gottfried von Herder)

Číst dál...

Přidej svůj Like ;-)

V galerii najdete ;-)

Informace

Loading...

Dámské oblečení levně | Youtube písničky | Online filmy zdarma | Online komedie zdarma | Online seriály zdarma | Online videa zdarma | CZIN.eu | Bezvaportal.cz | Katalog www stránek | Odkazovnik.cz | Pan-Vtipný.cz - zábava pro každý den | ZDROJ.cz - katalog odkazů

Copyright © 2013 - 2014 | Megaprdel.cz. Všechna práva vyhrazena.


Obsah webu je tvořen pomocí příspěvků a jednotlivých děl uživatelů či dalších stran, bez možnosti určení původu nebo autora původního příspěvku. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo na změnu a schválení či neschválení vkládaných příspěvků. Provozovatel nenese odpovědnost za případné škody vzniklé uživatelům a jakýmkoliv třetím stranám, které vznikly používáním a dalším využíváním obsahu či informací uvedených na těchto stránkách.

SEO webu sledují SEO nástroje.cz